LIVE
   
MIOMIO.LIVE to ruch offstreamowy, promujący ideę zrównoważonego rozwoju i zero waste, w sposób bezpośredni. Wychodzi do ludzi zarażając ideą, przemawia poprzez sztukę i muzykę, dociera do zakątków social mediów nie poprzez agresywny marketing, lecz przez wspólne wartości, pozytywną energię i otwarty dialog.
   
MIOMIO.LIVE to także przestrzeń kreatywna, punkt zbiegu sztuki, muzyki, livestyle'u, undergroundu i offstreamu. Od wernisaży, przez koncerty muzyczne, do drinklabu i textile merch'u, MIOMIO.LIVE wyznaczy nowy punkt na mapie Łodzi, mieście czterech kultur, trzech uczelni artystycznych, kolebce ruchów undergroundowych, kipiącej w spragnionych doznań muzyków i twórców audiowizualnych.
WSZYSTKIE OPISANE DZIAŁANIA BĘDĄ REJESTROWANE W FORMIE WIDEO NA MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE ORAZ YOUTUBE //REELS, RELACJE, POSTY, IGTV, YOUTUBE CHANNEL//.​​​​​​​

SHOWROOM MIOMIO.LIVE JEST W STANIE POWSTAĆ W LOKALU MIEJSKIM, BĄDŹ KONKURENCYJNYM CENOWO LOKALU PRYWATNYM. Z UWAGI NA PROSPOŁECZNY I KREATYWNY PLAN DZIAŁALNOŚCI INICJATYWY MIOMIO.LIVE, PASUJE ONA DO IDEI PROGRAMU ORGANIZOWANEGO PRZEZ MIASTO ŁÓDŹ, UŻYCZAJĄCEGO LOKALE KREATYWNE NA PREFERENCYJNYCH WARUNKACH. MOŻNA TEŻ LICZYĆ NA WSPARCIE MIASTA W KWESTIACH PROMOCYJNYCH I LOGISTYCZNYCH.

NASZĄ PROPOZYCJĄ JEST ZAKOTWICZENIE GŁÓWNYCH DZIAŁAŃ PROMOCYJNYCH MIOMIO W MIEŚCIE ŁÓDŹ. JEST TO JEDYNE MIASTO Z WSZYSTKIMI TYPAMI PAŃSTWOWYCH WYŻSZYCH UCZELNI ARTYSTYCZNYCH O NAJWYŻSZYCH KATEGORIACH, KTÓRYCH STUDENCI WSPÓŁTWORZĄ POLSKĄ SCENĘ KULTURY NIEZALEŻNEJ. WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI ARTYSTYCZNYMI, POZA DZIAŁAŃ POŚREDNICH, POPRZEZ ARTYWIZM I SZTUKĘ W PRZESTRZENI MIEJSKIEJ, WIDZIMY RÓWNIEŻ W FORMIE BEZPOŚREDNIEJ, JAKO WSPÓŁORGANIZACJĘ JEDYNYCH W POLSCE JUWENALII TRZECH UCZELNI ARTYSTYCZNYCH - ARTENALII. 

ARTENALIA TO IMPREZA, KTÓRA ROKROCZNIE PRZED PANDEMIĄ MIAŁA MIEJSCE I CIESZYŁA SIĘ DUŻYM ZAINTERESOWANIEM - KTÓRĄ RÓWNIEŻ WSPÓŁORGANIZOWALIŚMY - MA DUŻY POTENCJAŁ. NIE SĄ TO JEDYNIE KONCERTY, ALE RÓWNIEŻ WYSTAWY, WARSZTATY, AKCJE PROSPOŁECZNE, URBAN ART, PROJEKCJE FILMOWE. ARTENALIA WSPÓŁTWORZĄ AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH W ŁODZI, AKADEMIA MUZYCZNA W ŁODZI, ORAZ PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA FILMOWA, TELEWIZYJNA I TEATRALNA W ŁODZI. MOŻLIWOŚCIĄ PROMOCJI MARKI MIOMIO I INICJATYWY MIOMIO.LIVE STANOWIĄ RÓWNIEŻ JUWENALIA W ŁODZI I INNYCH WIĘKSZYCH MIASTACH POLSKI.

BRAVE BOY STUDIO

INDEPENDENT FILM COMPANY, LODZ, POLAND / MMXIX


www.braveboystudio.com
+48530450322
+48723683437